Emocjonalny wpis Heynena. "Reprezentacja Polski silniejsza niż kiedykolwiek!"

Siatkówka
Emocjonalny wpis Heynena. "Reprezentacja Polski silniejsza niż kiedykolwiek!"
fot. PAP
Vital Heynen za cel zgrupowania postawił między innymi integrację drużyny.

Polscy siatkarze są w trakcie zgrupowania w Spale. Trener Vital Heynen wielokrotnie powtarzał, że oprócz kwestii sportowych, celem tego spotkania jest podtrzymanie ducha drużyny. Selekcjoner pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z drużynowego grilla z bardzo emocjonalnym opisem.

Reprezentacja Polski od 1 czerwca przebywa w Spale. Biało-Czerwoni są pod tym względem pionierami wśród drużyn narodowych. W związku z koronawirusem niewiele zespołów ma możliwość trenowania w bezpiecznych warunkach.

 

Heynen wielokrotnie podkreślał, że celem tego spotkania jest nie tylko doskonalenie umiejętności sportowych, ale przede wszystkim integracja i podtrzymanie ducha zespołu. Gdyby zgrupowanie nie doszło do skutku, to niektórzy siatkarze nie widzieliby się ze sobą przez prawie dwa lata!

 

ZOBACZ: Stało się! Muzaj ma nowy klub

 

Nic nie pomaga w osiągnięciu zjednoczenia tak mocno, jak wspólne wieczory przy ognisku. W środę polscy siatkarze spotkali się właśnie w takich okolicznościach. Trener Heynen uwiecznił ten moment i opublikował fotografię w mediach społecznościowych.

 

"Co za luksus, móc usiąść razem dookoła ogniska... Ogień! Drużyna silniejsza i bardziej zjednoczona niż kiedykolwiek! #thanksspala" - napisał.

 

 

W tym sezonie reprezentacja Polski nie wystąpi w żadnych oficjalnych rozgrywkach. Władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej informowały jednak, że planowany jest szereg gier kontrolnych.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie