Raków przedłużył umowy z pięcioma piłkarzami

Piłka nożna
Raków przedłużył umowy z pięcioma piłkarzami
Fot. PAP
Raków przedłużył umowy z pięcioma piłkarzami.

Rusłan Babenko, Michał Gliwa, Jarosław Jach, Arkadiusz Kasperkiewicz oraz Ben Lederman - to piłkarze, którzy podpisali aneksy do kontraktów z Rakowem Częstochowa i pozostaną w kubie co najmniej do końca sezonu.

Pięciu zawodników - Rusłan Babenko, Michał Gliwa, Jarosław Jach, Arkadiusz Kasperkiewicz i Ben Lederman - podpisało aneksy do kontraktów z Rakowem Częstochowa i pozostanie piłkarzami ekstraklasowego zespołu do końca sezonu. Pierwotnie ich umowy były ważne do 30 czerwca.

 

To świetna wiadomość dla trenera Marka Papszuna. 27-letni Babenko w tym sezonie rozegrał aż 20 spotkań, natomiast 26-letni Jach - 18. Na boiskach PKO BP Ekstraklasy pojawiali się także 32-letni Gliwa, który zagrał w 10 meczach i 25-letni Kasperkiewicz, który zagrał pięć razy. Jedynie 20-letni Lederman nie wystąpił w żadnym ligowym spotkaniu.

 

"Dziękujemy zawodnikom, a także ich przedstawicielom, że udało się tak szybko i sprawnie załatwić ten temat. Przedłużenie umów z całą piątką do końca trwającego sezonu wcale nie oznacza, że nie będziemy prowadzili negocjacji pod kątem przedłużenia kontraktów na dłuższy okres" - powiedział prezes Wojciech Cygan. 

 

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Raków zajmuje obecnie dziewiąte miejsce.  

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie