Siatkarski gwiazdor zakażony koronawirusem

Siatkówka
Siatkarski gwiazdor zakażony koronawirusem
fot. Cyfrasport
Aleksandar Atanasijevic od lat jest gwiazdą reprezentacji Serbii.

Aleksandar Atanasijevic poinformował, że jest zakażony koronawirusem. - Mam pozytywny wynik testu - przyznał w rozmowie z serbskimi mediami.

- Mam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nadal nie wiem jak to się stało, że się zakaziłem. Mam nadzieję, że nie przekazałem nikomu tego wirusa - moim rodzicom czy przyjaciołom. Teraz przede wszystkim myślę o tym, żeby jak najszybciej wyzdrowieć - powiedział słynny atakujący w rozmowie z "Novosti". 

 

ZOBACZ: Stało się! Muzaj ma nowy klub

 

Atanasijevic przechodzi koronawirusa niemal bezobjawowo. Jak przyznał, aktualnie ma lekką gorączkę.

 

- Mam lekką gorączkę. Gdybym nie miał operacji kolana w Perugii miesiąc temu, moja odporność nie spadłaby i prawdopodobnie nic by mi nie było. W szpitalu miałem łagodne zapalenie płuc. We Włoszech epidemia była znacznie silniejsza niż w Serbii, byłem badany pięć razy i za każdym razem wynik był negatywny - dodał.

 

 

Były atakujący PGE Skry Bełchatów dochodzi do siebie w domu.

 

- Lekarze zbadali mnie i wysłali na domowe leczenie. Muszę być w izolacji przez dwa tygodnie. Wirus w moim przypadku nie jest silny, ale oczywiście nie mogę tego wszystkiego zlekceważyć. Bóg pozwoli na to, żeby wszystko skończyło się dobrze i żebym wyzdrowiał jak najszybciej - przyznał.

 

28-latek od siedmiu lat gra w Sir Safety Perugia. Wcześniej występował w Skrze, a karierę zaczynał w rodzimym Partizanie. Atanasijevic ma na swoim koncie liczne sukcesy z reprezentacją Serbii, w tym między innymi dwukrotny triumf w mistrzostwach Europy - w 2011 i 2019 roku.

 

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze