FIFA 21: Oficjalna prezentacja gry opóźniona

E-sport
FIFA 21: Oficjalna prezentacja gry opóźniona
fot. EA Sports
Electronic Arts postanowiło przełożyć wydarzenie "Play Live".

Odpowiedzialne za produkcję FIFA 21 studio EA Sports poinformowało o przełożeniu oficjalnej prezentacji gry o tydzień. Ma to związek z opóźnieniem planowanego przez firmę wydarzenia "Play Live".

Pierwotnie konferencja, na której miały odbyć się pokazy zbliżających się premier ze stajni Electronic Arts, była zaplanowana na piątek 12 czerwca. Ze względu na skomplikowaną sytuację spowodowaną pandemią koronawirusa, postanowiono, że wydarzenie odbędzie się tydzień później, a dokładnie 18 czerwca.

 

 

Przełożenie oficjalnej prezentacji gry nie powinno mieć żadnego wpływu na datę jej premiery, więc tradycyjnie już powinna trafić ona na półki sklepowe w ostatni piątek września (w tym roku wypada on 25 dnia tego miesiąca). Gracze mogą po prostu odczuwać niewielki niedosyt, że na możliwość sprawdzenia, jak wygląda gameplay, będą musieli czekać nieco dłużej.

 

FIFA 21: Data premiery, cena, tryby, okładka i podstawowe informacje

 

Nie próżnuje również odpowiedzialne za produkcję Pro Evolution Soccer studio Konami. Spekuluje się, że na okładce Pro Evo 2021 zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

 

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie