Były atakujący ZAKSY po raz kolejny zmienił klub

Siatkówka
Były atakujący ZAKSY po raz kolejny zmienił klub
Fot. Cyfrasport
Maurice Torres nadchodzącym sezonie będzie reprezentował turecki klub Galatasaray HDI Sigorta.

Atakujący Maurice Torres w sezonie 2020/21 będzie reprezentował barwy tureckiego klubu Galatasaray HDI Sigorta. W swojej karierze Portorykańczyk ma również epizod plusligowy. W latach 2017/18 występował w Grupa Azoty Zaksie Kędzierzyn-Koźle.

28-letni siatkarz podczas sezonu spędzonego w Polsce sięgnął po wicemistrzostwo kraju. Po roku w PlusLidze reprezentant Portoryko zmienił kierunek na Włochy, gdzie grał dla Kioene Padwa. Po gorącej Italii atakujący opuścił Europę i wybrał kierunek azjatycki. W Japonii zasilił szeregi Osaka Blazers Sakai.

 

W nadchodzącym sezonie siatkarz zdecydował się na powrót na Stary Kontynent. Tym razem swoją obecność znaczy w lidze tureckiej, gdzie dołączy do jednego z czołowych klubów Galatasaray.

 

Zobacz też: Hitowy transfer! Najlepszy siatkarz ostatnich ME trafi z Włoch do Chin

 

W ubiegłym sezonie drużyna ze Stambułu zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu, zaraz za Fenerbahce i Arkasem Izmir. O trudnej sytuacji w lidze męskiej i żeńskiej mówiło się od jakiegoś czasu. Konsekwencje pandemii koronawirusa nie ominęły również zespołów z topu klubów tureckich. Mimo to coraz częściej władze krajowych klubów decydują się na ruchy transferowe. Torres jest jednym z nich.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie