Napastnik Pogoni podpisał nowy kontrakt

Piłka nożna
Napastnik Pogoni podpisał nowy kontrakt
Fot. Cyfrasport
Napastnik Pogoni Szczecin Hubert Turski podpisał nowy kontrakt z portowym klubem.

Napastnik Pogoni Szczecin Hubert Turski podpisał nowy kontrakt z portowym klubem. Umowa utalentowanego 17-latka ma obowiązywać do czerwca 2023 roku.

W poniedziałek Pogoń Szczecin poinformowała, że napastnik Hubert Turski podpisał nowy kontrakt. Umowa utalentowanego 17-latka ma obowiązywać do końca czerwca 2023 roku (ostatnia kończyła się w czerwcu 2021 roku).

 

„Bardzo się cieszę, że mogłem przedłużyć swój kontrakt z Pogonią na kolejne lata. Czuję, że z dnia na dzień się rozwijam i nadal chcę kroczyć wyznaczoną przez klub ścieżką. Bardzo się cieszę, że dostałem szansę gry w Ekstraklasie. Będę dążyć do tego, by na tym najwyższym poziomie pozostać. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach również dostanę swoją szansę i zrobię to, co do mnie należy - zdobędę premierową bramkę” – powiedział młody zawodnik.

 

 

Turski to nadzieja portowego klubu. W tym sezonie PKO BP Ekstraklasy zawodnik mający status młodzieżowca rozegrał dwa mecze. Wcześniej występował w trzecioligowych rezerwach Pogoni. 17-letni zawodnik jest także reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej. Występował również w kadrach do lat 15 i 16.

 

Napastnik to wychowanek Unii Dolice. Do akademii Pogoni trafił jako 11 latek. Przygodę z pierwszym zespołem rozpoczął w tym sezonie.

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Pogoń zajmuje obecnie trzecie miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze