Zaskakująca zmiana trenera. Zajączkowski odchodzi

Piłka nożna
Zaskakująca zmiana trenera. Zajączkowski odchodzi
Fot. Cyfrasport

W poniedziałek Piotr Zajączkowski przestał pełnić obowiązki trenera Stomilu Olsztyn. To zaskakująca decyzja zarządu klubu, bo Zajączkowski pracował w Olsztynie od października 2018 roku.

Niespodziewane wieści płyną z Olsztyna. Okazuje się, że w poniedziałek Piotr Zajączkowski przestał pełnić obowiązki trenera pierwszoligowego Stomilu. To efekt słabych wyników drużyny, która w dwóch czerwcowych kolejkach zremisowała bezbramkowo z Chrobrym Głogów i przegrała 1:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Zajączkowski trenerem Stomilu był ponad półtora roku - od 19 października 2018 roku.

 

"Z dniem ósmego czerwca Zajączkowski przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Stomilu. Zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i życzy trenerowi wielu sukcesów oraz powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i sportowym" - czytamy na stronie Stomilu. 

 

 

Zajączkowski jako piłkarz występował w Stomilu w latach 1994-1995 i 1999-2000. W barwach olsztyńskiego klubu rozegrał 42 mecze w Ekstraklasie. Jako szkoleniowiec pracował w m.in. Ruchu Wysokie Mazowieckie, Narwi Ostrołęka, Turze Turek, ŁKS Łódź, Calisii Kalisz czy Pelikanie Łowicz. 

 

W tabeli Fortuna 1 Ligi Stomil zajmuje obecnie czternaste miejsce. 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze