Fedusio: Mam nadzieję, że trener Nawrocki będzie brał mnie pod uwagę

Siatkówka
Fedusio: Mam nadzieję, że trener Nawrocki będzie brał mnie pod uwagę
fot. Cyfrasport
Monika Fedusio liczy na kolejne powołania do kadry.

Monika Fedusio po raz drugi znalazła się na zgrupowaniu reprezentacji. Wraz z innymi polskimi siatkarki przebywa w Szczyrku, gdzie przygotowuje się do sezonu w hali. - Mam nadzieję, że trener Jacek Nawrocki weźmie mnie pod uwagę przy wysyłaniu kolejnych powołań. Chciałabym na stałe zagościć w kadrze - stwierdziła przyjmująca.

20-letnia siatkarka, która ostatnie trzy sezony spędziła w Banku Pocztowym Pałac Bydgoszcz, niezwykle profesjonalnie podchodzi do zajęć na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

 

- Nie zawsze zaczynam zajęcia 45 minut przed oficjalnym treningiem. Otrzymałam jednak wiele ćwiczeń rehabilitacyjnych od trenera przygotowania fizycznego i jakiś czas spędzam przy ich wykonywaniu. Przygotowują one do ciężkiego wysiłku, a także do poprawienia niedociągnięć. Niedługo zaczniemy trenować na hali. Chcę dawać z siebie wszystko. Za każdym razem staram się to robić mądrze i dokładnie. Skupiam się na szczegółach, ponieważ chcę dążyć do perfekcji - przyznała.

 

Oficjalnie: Nowa drużyna w PlusLidze!

 

Czy jej zaangażowanie, siłę woli i determinację dostrzeże szkoleniowiec Biało-Czerwonych?

 

- Mam nadzieję, że trener Jacek Nawrocki weźmie mnie pod uwagę przy wysyłaniu kolejnych powołań. Chciałabym na stałe zagościć w kadrze - stwierdziła.

 

 

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskiego spotkania podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport. Najświeższe informacje o reprezentacji polskich siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry polskich siatkarek dostępne TUTAJ.

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie