Jagła: Ćwiczenia z dnia na dzień będą coraz cięższe

Siatkówka
Jagła: Ćwiczenia z dnia na dzień będą coraz cięższe
fot. Cyfrasport

Monika Jagła przebywa wraz z reprezentacją polskich siatkarek na dwumiesięcznym zgrupowaniu w Szczyrku. Dla libero zespołu Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz to kolejne powołanie do kadry. - Bardzo się cieszę, że zostałam wyróżniona przez trenera Jacka Nawrockiego. Obiecuję, że dam z siebie sto procent - przekonywała.

20-letnia zawodniczka ma już za sobą debiut w reprezentacji. Nie kryje jednak zadowolenia, że ponownie znalazła się w gronie najlepszych siatkarek w kraju.

 

- Bardzo się cieszę, że zostałam wyróżniona przez trenera Jacka Nawrockiego. Obiecuję, że przez dwa miesiące dam z siebie sto procent. Będę ciężko pracować, żeby dążyć do perfekcji - powiedziała.

 

Poznaliśmy terminy spotkań reprezentacji siatkarek! Transmisje w Polsacie Sport

 

Zgrupowanie w Szczyrku nie należy do łatwych. Libero bydgoskiej drużyny przekonała się o tym na własnej skórze. Trenerzy nie zamierzali jej oszczędzać.

 

- Za nami przyjemny środowy trening. Trenerzy zafundowali nam trochę zabawy, ale również ćwiczeń wprowadzających. Dużo odbijaliśmy piłkę oraz skupialiśmy się na technice. Bardzo mi się podobało - przyznała.

 

Jak plany treningowe czekają siatkarki reprezentacji Polski w najbliższych dniach?

 

- Myślę, że z dnia na dzień ćwiczenia będą cięższe. Z pewnością przyjdzie zmęczenie oraz pojawią się zakwasy. Chcę ten czas dobrze wykorzystać, aby procentowało to w przyszłości - zakończyła.

 

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskich spotkań podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport (22–23 lipca). Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Czeszkami (transmisje 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 20.30). Najświeższe informacje o reprezentacji polskich siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry polskich siatkarek dostępne TUTAJ.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie