Kolejni siatkarze reprezentacji Serbii zarażeni koronawirusem!

Siatkówka
Kolejni siatkarze reprezentacji Serbii zarażeni koronawirusem!
fot. Cyfrasport
Jak informują serbskie media Srecko Lisinac znalazł się w gronie siatkarzy, którzy mieli pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa.

W minionym tygodniu serbską siatkówką wstrząsnęła informacja, że jeden najlepszych siatkarzy tego kraju – Aleksandar Atanasijević jest zakażony koronawirusem. Teraz odnotowano kilka kolejnych przypadków.

Jak poinformował serbski portal sportklub.rs, pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa mieli trzej kolejni siatkarze reprezentacji: Marko Podrascanin, Drazen Luburić i Srecko Lisinac oraz drugi trener kadry Igor Zakić.

 

Atanasijević i Lisinac nie uczestniczyli w zgrupowaniu reprezentacji Serbii, które rozpoczęło się 1 czerwca w Belgradzie. Mieli jednak kontakt z pozostałymi zawodnikami.

 

Siatkarski gwiazdor zakażony koronawirusem

 

Pięciu zarażonych przechodzi obecnie domową kwarantannę. Pozostali członkowie drużyny narodowej, którzy mieli z nimi kontakt, przebywają w izolacji w jednym z belgradzkich hoteli.

 

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskich spotkań podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport (22–23 lipca). Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Czeszkami (transmisje 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 20.30). Najświeższe informacje o reprezentacji polskich siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry polskich siatkarek dostępne TUTAJ.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze