Polski klasyk przenosi się do gry FIFA. Widzew zagra z Legią

E-sport
Polski klasyk przenosi się do gry FIFA. Widzew zagra z Legią
fot. Cyfrasport
Sekcję e-sportową z Łodzi Red Wolves będzie reprezentował Alan „Cosanero” Kosiński, natomiast w rolę „Legionistów” wcieli się Miłosz „Milosz93” Bogdanowski,

Coraz więcej klubów piłkarskich angażuje się w wirtualne zmagania w grach komputerowych. Kolejne interesujące starcie czeka kibiców grze FIFA 20. To właśnie na tej platformie 22 czerwca Widzew Łódź zmierzy się z Legią Warszawa. W spotkaniu do zwycięstw zmierzą się przedstawiciele AMP Futbolu oraz zawodowi przedstawiciele e-sportu.

Po licznym zmaganiach ekstraklasowych drużyn przyszedł czas na dawny klasyk ligowy. Na wirtualną murawę wybiegną drużyny Widzewa i Legii. 22 czerwca o godzinie 19:10 przedstawiciele sekcji AMP futbolu zagrają mecze w FIFA 20. Oprócz nich za pady chwycą profesjonaliści. Sekcję e-sportową z Łodzi Red Wolves będzie reprezentował Alan „Cosanero” Kosiński, natomiast w rolę „Legionistów” wcieli się Miłosz „Milosz93” Bogdanowski, 4-krotny mistrz Polski w grze od twórców z EA Sports.

Rywalizacja odbędzie się w dwóch parach, e-sportowcy rozegrają swoje spotkanie, a przedstawiciele AMP Futbolu swoje. Gra będzie toczyć się do dwóch zwycięstw.

To pierwsze starcie Widzewa z Legią od czasu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski bieżącego sezonu. Wtedy to górą była ekipa wicemistrzów Polski, która triumfowała 3:2. Tym razem, na w wirtualnej rzeczywistości również faworytem będą Legioniści. Drużyna e-sportowa z Warszawy to jedna z najlepszych ekip w kraju.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie