Z Warszawy do Zenita. Transferowy hit stał się faktem!

Siatkówka
Z Warszawy do Zenita. Transferowy hit stał się faktem!
fot. Cyfrasport
Antoine Brizard w kolejnym sezonie będzie reprezentował barwy Zenita St. Petersburg.

To, o czym mówiło się od dłuższego czasu stało się faktem. Z ekipy Verva Warszawa Orlen Paliwa odchodzi Antoine Brizard, który podpisał kontrakt z rosyjski Zenitem St. Petersburg. To niewątpliwie jedno z najciekawszych przenosin w tegorocznym okienku transferowym w siatkówce mężczyzn.

Brizard ostatnie trzy sezony spędził w warszawskim zespole, ale już od dłuższego czasu było pewne, że 26-letni rozgrywający zmieni pracodawcę. Informował o tym chociażby w rozmowie z Polsatsport.pl Andrea Anastasi.

 

Zobacz także: PGE Skra nie rezygnuje ze swej legendy! Koszulki z Wlazłym już gotowe

 

Okazuje się, że nowym klubem Francuza jest Zenit St. Petersburg, który nie tak dawno podpisał kontrakt z Viktorem Poletajewem.

 

Brizard jest drugim rozgrywającym reprezentacji Francji, będąc zmiennikiem Benjamina Toniuttiego. Z Trójkolorowymi sięgnął po Ligę Narodów w 2017 roku.

 

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskich spotkań podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport (22–23 lipca). Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Czeszkami (transmisje 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 20.30). Najświeższe informacje o reprezentacji polskich siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry polskich siatkarek dostępne TUTAJ.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie