PKO BP Ekstraklasa: Kibic Śląska przebił wszystkich. Obejrzał mecz z... dźwigu

Piłka nożna
PKO BP Ekstraklasa: Kibic Śląska przebił wszystkich. Obejrzał mecz z... dźwigu
fot. Cyfrasport

Wyjątkową pomysłowością i determinacją wykazał się kibic Śląska Wrocław, który w pojedynkę wybrał się na mecz wyjazdowy do Płocka. Zamknięty stadion Wisły nie powstrzymał go od zrealizowania planu obejrzenia meczu na żywo. W tym celu sympatyk "Wojskowych" wynajął dźwig i przez cały mecz obserwował z góry poczynania na boisku.

Kibice długo musieli czekać na powrót rozgrywek. Piłkarska normalność i emocje wróciły tylko częściowo. Sezon udało się wznowić, ale fani wciąż nie mogą przychodzić na stadiony. Ma się to zmienić już w przyszłym tygodniu, kiedy zgodnie z zapowiedziami otwarte zostaną obiekty PKO BP Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi. Obostrzenia będą jednak obowiązywać nadal. Piłkarskie areny będą mogły wypełnić się tylko w 25% swojej pojemności.

 

Jeden z wrocławskich kibiców nie zamierzał dłużej czekać i postanowił wspierać swoją drużynę na wyjeździe. Kibic ruszył w trasę do Płocka wiedząc, że nie zostanie wpuszczony na mecz. Wpadł na pomysł wynajęcia dźwigu i ustawienia go pod stadionem. Piłkarze wrocławskiej drużyny nie zawiedli swojego wiernego fana i zwyciężyli w ważnym spotkaniu (2:1), zapewniając sobie trzy punkty w ostatnich dwudziestu minutach meczu. Podopieczni Vitezslava Lavicki zajmują trzecie miejsce w lidze na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej.

 

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze