Sianos przed FEN 28: Jestem kompletnym zawodnikiem

Sporty walki
Sianos przed FEN 28: Jestem kompletnym zawodnikiem
Fot. Instagram
Podczas gali FEN 28 Marcin Sianos (4-4, 4 KO) zawalczy z Adamem Pałaszem (4-0, 3 KO, 1 SUB).

Podczas 28 gali FEN, która odbędzie się 13 czerwca, Marcin Sianos (4-4, 4 KO) zawalczy z Adamem Pałaszem (4-0, 3 KO, 1 SUB). Sianos spośród czterech zwycięskich walk zawodowych wszystkie skończył w ten sam sposób – nokautując swoich rywali. Co będzie kluczowe w sobotnim pojedynku? - Moje doświadczenie będzie znaczące. Mam na koncie więcej walk. Jestem zawodnikiem kompletnym. Oczywiście zawsze są jakieś rzeczy do poprawy, bo nikt nie jest doskonały - stwierdził Sianos.

Igor Marczak: Walka Sianos - Pałosz miała odbyć się w marcu. Miał pan dużo czasu, żeby przygotować się pod konkretnego rywala.

 

Marcin Sianos: Miałem tyle samo czasu, co mój przeciwnik. Przygotowywaliśmy się do 28 marca, gdy miała się odbyć gala w Lublinie. Później impreza była kilkukrotnie przekładana, aż w końcu zapadła decyzja o ostatecznym terminie. Wydaje mi się, że oboje będziemy bardzo dobrze przygotowani do sobotniej walki.

 

Pałasz - młody, niepokonany. Za panem stoi doświadczenie. Będzie to kluczowe w najbliższej walce?

 

Myślę, że tak. Mam na koncie więcej walk. Jestem zawodnikiem kompletnym. Oczywiście zawsze są jakieś rzeczy do poprawy, bo nikt nie jest doskonały. Pałasz bazuje głównie na stójce. Będzie próbował mnie w dystansie i wypunktować w uderzeniach.

 

Zobacz też: FEN 28: Było gorąco! Szeliga prowokował Pudzianowskiego na ważeniu (WIDEO)

 

Na gali FEN 28 odbędą się aż cztery walki w królewskiej kategorii i jedna mistrzowska. Patrząc w przyszłość, celuje pan w pas?

 

Chciałbym wygrać i dostać szansę na walkę o pas.

 

Jak pan podchodzi do gali, na której nie będzie kibiców?

 

Nigdy jeszcze nie walczyłem w tak dziwnych okolicznościach. W środowisku mówi się, że słychać każdy odgłos, komentarz czy nawet wiatr.

 

 

Walka odbędzie się bez udziału publiczności i będzie można obejrzeć ją jedynie w systemie PPV.

NP, Igor Marczak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie