Zwycięstwo na FEN 28, potem UFC? Plan na Rębeckiego jest prosty

Sporty walki
Zwycięstwo na FEN 28, potem UFC? Plan na Rębeckiego jest prosty
fot. PAP
Czy FEN 28 będzie ostatnią galą Mateusza Rębeckiego poza UFC?

Czy walka z Fabiano Silvą (30-12-1, 11 KO, 12 SUB) podczas FEN 28, będzie dla Mateusza Rębeckiego (10-1, 5 KO, 4 SUB) ostatnią w organizacji Fight Exclusive Night? W magazynie sportów walki "Koloseum", głos w tej sprawie zabrał menadżer zawodnika, Paweł Kowalik.

Czy walka z Silvą podczas sobotniej gali FEN 28 będzie ostatnią dla "Chińczyka" w organizacji Pawła Jóźwiaka? Swoją opinię na ten temat wygłosił "człowiek z kartelu" - Kowalik.

 

- Temat przejścia Rębeckiego do UFC cały czas jest żywy, jednak pandemia dość mocno go spowolniła. Prawda jest taka, że w sobotę będę obserwował go na FEN 28, w niedzielę jadę z Oskarem Piechotą do Berlina, a w poniedziałek lecę do Las Vegas, by osobiście porozmawiać na temat przyszłości Mateusza w amerykańskiej organizacji. Mam nadzieję, że będzie to już jego ostatnia walka w Fight Exclusive Night i kolejnym razem zobaczymy go w oktagonie. Niczego nie można być jednak pewnym, bo czasy są wyjątkowe - przyznał menadżer Rębeckiego.

 

FEN 27: Rębecki rozbił Magomedova w walce wieczoru

 

"Chińczyk" ma obecnie na swoim koncie osiem zwycięstw z rzędu (w tym siedem w organizacji FEN). Na przestrzeni ostatnich pięciu pojedynków udało mu się "odciąć od tlenu" takich zawodników jak Marian Ziółkowski, Łukasz Kopera, Daguir Imavov, Kaik Brito oraz Magomed Magomedov. Sformułowanie "odciąć od tlenu" jest tu jak najbardziej na miejscu, ponieważ wszystkie z tych walk zakończyły się nokautami oraz nokautami technicznymi.

 

Gala FEN 28 odbędzie się bez udziału publiczności i będzie można obejrzeć ją jedynie w systemie PPV.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie