FEN 28: Sianos potężnie znokautowany! (WIDEO)

Sporty walki
FEN 28: Sianos potężnie znokautowany! (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Adam Pałasz (5-0, 4 KO, 1 SUB) pokonał Marcina Sianosa (4-5, 4 KO) przez TKO w trzeciej rundzie podczas gali FEN 28. Zawodnik z Wrocławia naruszył swojego rywala potężnym wysokim kopnięciem w trzeciej rundzie i zakończył pojedynek przed czasem.

Po półtorej minuty wymiany w stójce, Sianos przejął kontrolę nad Pałaszem przy siatce. Walka wróciła jednak szybko do stójki, gdzie Pałasz szukał swoich szans niskimi kopnięciami. Sianos skupił się głównie na zadawaniu ciosów, a pod koniec rundy ponownie kontrolował przebieg walki pod siatką. 

 

W drugiej rundzie potężnym ciosem trafił Pałasz, ale Sianos nie padł po nim na deski. Z biegiem czasu obaj zawodnicy tracili siły, ale żaden z nich nie był w stanie wygrać przed czasem.

 

Trzecie starcie rozpoczęło się od szybkich wymian w stójce, ale - podobnie jak we wcześniejszych rundach - po kilkudziesięciu sekundach Sianos zaczął kontrolować rywala pod siatką. Intensywność walki bardziej odczuł Sianos, który na dwie minuty przed końcem praktycznie nie miał już sił. Pałasz trafiał coraz mocniej i wreszcie trafił mocno wysokim kopnięciem, nokautując Sianosa w trzeciej rundzie.

 

 

Adam Pałasz (5-0, 4 KO, 1 SUB) pokonał Marcina Sianosa (4-5, 4 KO) przez TKO, runda 3

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze