FEN 28: Dramatyczne sceny po walce! Tak wyglądali Pudzianowski i Szeliga (WIDEO)

Sporty walki
FEN 28: Dramatyczne sceny po walce! Tak wyglądali Pudzianowski i Szeliga (WIDEO)
fot. Polsat Sport

W przedostatniej walce FEN 28 Piotr Szeliga (1-0, 1 KO) pokonał Krystiana Pudzianowskiego (1-1, 1 KO). Młodszy „Pudzian” nie miał siły na wyjście do ostatniej rundy, przez co sędzia zakończył pojedynek. Dramaturgia miała swój ciąg dalszy za kulisami klatki. Bohaterowie pojedynku opuszczali miejsce walki w asyście swojego teamu. Potrzebna była też pomoc medyczna.

W walce Szeligi z Pudzianowskim żaden z nich nie kalkulował. Była mocna wymiana ciosów, która mogła rozstrzygnąć się na każdą z obu stron. Zarówno „Pudzian”, jak i jego rywal byli bardzo blisko zwycięstwa, ale ostatecznie to Szeliga był górą. Obaj panowie nie wytrzymywali kondycyjnie trudów tego pojedynku, ale to starszy z nich pierwszy opadł z sił.

Zobacz także: FEN 28: Pudzianowski rozbity przez Szeligę! Niespodziewane zakończenie (WIDEO)

Konsekwencje tej decyzji były widoczne na kilkanaście minut po walce. Pudzianowskim zajęły się służby medyczne, by przywrócić mu siły. Niedotlenione mięśnie dawały osobie znać tak mocno, że zawodnik odpoczywał w pozycji leżącej. Ostatecznie oczywiście wrócił do zdrowia, a mocny kryzys był tylko chwilowy.

Nie wiele lepiej po walce prezentował się Szeliga. Zwycięzca sobotniego pojedynku opuścił studio asekurowany przez członków swojego sztabu. On również włożył sporo wysiłku w swój debiutancki pojedynek i potrzebował dłuższej chwili, by dojść do siebie. Młodszy organizm jednak lepiej zniósł trudy zawodowej walki w MMA i to on ostatecznie cieszył się ze zwycięstwa.

 W załączonym materiale wideo obrazki z walki oraz to, co działo się po jej zakończeniu.

Co jeszcze działo się poza kamerami telewizyjnymi? Odpowiedź w czwartkowym "Koloseum".

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie