Kmita: Nigdy nie udało nam się wyprodukować lepszego programu

Inne
Kmita: Nigdy nie udało nam się wyprodukować lepszego programu
fot. Polsat
Na antenach Polsatu Sport wyemitowany został specjalny program poświęcony 30-leciu JW GROM.

Z okazji trzydziestej rocznicy powołania jednostki wojskowej GROM - Polsat Sport przygotował specjalny program. Składał się on z historii spadkobierców Cichociemnych, a także wyemitowane zostały unikalne materiały wideo z misji "polskich specjalistów" na całym świecie. Z produkcji telewizyjnej bardzo zadowolony był Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita - Nigdy nie udało nam się wyprodukować lepszego programu - przyznał.

Za weteranami JW GROM dwa intensywne dni. Jakie wrażenia towarzyszyły im podczas nowej przygody, której nie sposób jednak porównać do służby w jednostce?  


- Z pewnością jest to nowe doświadczenie. Można poznać ciekawych ludzi, a także spotkać kolegów, których dawno się nie widziało. Dla nas to coś nowego, ale dobrze się przy tym bawiliśmy - powiedział Adrianowi Brzozowskiemu operator GROM "Magda".

 

Specjalne studio na 30-lecie JW GROM w Polsacie Sport Fight


- Jesteśmy szczęśliwi, że się wszystko udało. Za nami super wydarzenie. Było bardzo miło. Jesteśmy wdzięczni telewizji Polsat za takie wsparcie. To święto było uhonorowaniem wszystkich, którzy służyli oraz do tej pory pracują w jednostce. Ci ludzie wykonali świetną robotę, a sami nie mają możliwości, aby się tym pochwalić - dodał operator GROM "Michał".


- W takim towarzystwie było miło i przyjemnie. Towarzyszyła nam świetna atmosfera. Nakręcaliśmy siebie nawzajem. Myślę, że wyszło rewelacyjnie. Widzowie już po pierwszym dniu mówili, że świetnie się to ogląda. Po raz pierwszy w historii zdarzyło się tak, żeby jakaś stacja telewizyjna poświęciła tyle godzin na program o jednostce. Cudowne przedsięwzięcie. Jestem dumny - przyznał operator GROM "Wodzu".


Wyrazy zachwytu nad specjalnym programem wyraził także dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat.


- Pracuję 27 lat w telewizji. Nigdy nie udało nam się wyprodukować lepszego programu, choć w tym czasie zajmowałem się igrzyskami olimpijskimi, mistrzostwami świata, mistrzostwami Europy czy galami sportów walki. Bardzo panom dziękuję. Jesteście kapitalnymi aktorami. To była wielka przyjemność osobiście was poznać - podsumował Marian Kmita.


Powtórki programu na sportowych antenach Polsatu. Wszystkie odcinki do obejrzenia na stronie Polsatsport.pl.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze