Mecze polskich siatkarzy z kibicami na trybunach? Jest na to szansa

Siatkówka
Mecze polskich siatkarzy z kibicami na trybunach? Jest na to szansa
fot. Cyfrasport
Siatkarze reprezentacji Polski wracają do gry!

Siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wracają do gry! Najbliższe mecze towarzyskie mają się odbyć bez udziału kibiców, ale organizatorzy znaleźli sposób na tę wyjątkową sytuację... Fani siatkówki mogą wziąć udział w specjalnej akcji, jaką jest zakup awatara kibica z wizerunkiem ich twarzy.

Z powodu panującej pandemii koronawirusa odwołano wszystkie tegoroczne siatkarskie imprezy. Reprezentacje Polski zagrają jednak mecze towarzyskie przeciwko reprezentacji Czech (siatkarki) oraz Niemiec (siatkarze). Niestety, spotkania nie będą mogły odbywać się przy udziale publiczności, w związku z czym PZPS zaproponował kibicom inne, intrygujące rozwiązanie.

 

Heynen pod wrażeniem królewskiej formy Kurka! "Mam nadzieję, że nie myśli o zmianach"

 

Sympatycy siatkówki mogą zakupić awatar kibica z wizerunkiem ich twarzy, który będzie widoczny na trybunach. Wszyscy, którzy dokonają zakupu do 21 czerwca mają gwarancję, że awatar z ich twarzą pojawi się na wszystkich meczach towarzyskich w tym sezonie reprezentacyjnym. Liczba awatarów jest ograniczona, a szczegóły i regulamin akcji można znaleźć na stronie ebilet.pl.

 

 

Siatkarki zmierzą się z Czeszkami 30 czerwca i 1 lipca w Wałbrzychu, natomiast siatkarze w dniach 22–23 lipca zagrają w Zielonej Górze z Niemcami. Transmisja towarzyskich spotkań reprezentacji Polski w Polsacie Sport. Najświeższe informacje o reprezentacji Polski siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry Polski siatkarek dostępne TUTAJ.

RM, Polsat Sport, pzps.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie