Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Czas kontynuować maraton w Fortuna 1 Ligi. 26. kolejkę otworzy mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie. Mimo, że obie ekipy dzieli siedem punktów w tabeli nie przekłada się to na zbliżoną pozycję. Chrobry zajmuje czternastą lokatę, a GKS plasuje się na piątym miejscu. Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie na Polsatsport.pl.

GKS Jastrzębie w ostatnim czasie gra w kratkę. Chrobry z kolei w Radomiu zakończył serię czterech meczów bez porażki. Obie drużyny mają zatem coś do udowodnienia swoim kibicom. Chrobremu punkty przydadzą się w walce o utrzymanie, bo strefa spadkowa znowu zbliżyła się do nich bardzo mocno. Natomiast GKS marzy o tym, aby pozostać w czołowej szóstce, ale na więcej potknięć nie może sobie pozwolić.

 

W tym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą w 9. kolejce. Wówczas przed własną publicznością lepszy okazał się GKS. Gospodarze wygrali 1:0 po golu Kamila Adamka z 82. minuty. Jak będzie tym razem? Przekonamy się niebawem.

 

Bezpośrednio do Ekstraklasy awansują dwa zespoły, a trzeci po barażach z udziałem drużyn z miejsc 3-6. Drużyny czołówki starają się więc robić wszystko, aby zapewnić sobie promocję bez konieczności walki w barażach.

 

Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie