Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W 26. kolejce Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Puszczę Niepołomice. „Górale” prowadzą w tabeli rozgrywek, jednak wciąż potrzebują punktów, by umocnić swoją pozycję. Przyjezdni są natomiast w dobrej formie i stać ich na sprawienie niespodzianki. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

„Górale” są liderami Fortuna 1 Ligi i pewnie zmierzają po awans. Zawodnicy Krzysztofa Brede zdobyli siedem punktów w ostatnich trzech meczach i mają punkt przewagi nad drugą Wartą Poznań. W minionej kolejce Podbeskidzie uratowało remis w meczu na szczycie z Miedzią Legnica (2:2). Mimo gry w osłabieniu goście z Bielska-Białej zdobyli bramkę w doliczonym czasie gry.

Do Podbeskidzia przyjeżdża Puszcza, która od restartu jest niepokonana. Takim osiągnięciem mogą pochwalić się zaledwie cztery drużyny w lidze, w tym bohaterowie wtorkowe starcia. W ostatniej kolejce „Żubry” pokonały Wigry Suwałki 2:1, jednak do „Górali” tracą aż 17 punktów. Obecnie znajdują się w środku tabeli, ale ścisk panujący w środku stawki powoduje, że potrzebują zaledwie trzech oczek, by znaleźć się w strefie dającej baraże.

W poprzedniej spotkaniu zespołów górą było Podbeskidzie, które na wyjeździe zwyciężyło 1:0 po golu Tomasza Nowaka. Tym razem również przystępują do meczu w roli zdecydowanego faworyta. Warto zaznaczyć, że „Górale” będą nieco osłabieni. Za kartki pauzują Kornel Osyra oraz Martin Polacek, który został wyrzucony z boiska w poprzednim meczu.

Transmisja spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice od godziny 18:00 w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie