SC Freiburg - Hertha Berlin. Relacja i wynik na żywo

SC Freiburg zmierzy się z Herthą Berlin w 32. kolejce Bundesligi. W razie wygranej berlińczycy mogą zbliżyć się do wtorkowego rywala na jeden punkt. Relacja i wynik na żywo z meczu SC Freiburg - Hertha Berlin od 20:30.

Po znakomitym początku w roli trenera Herthy Berlin, Bruno Labbadia musiał dwukrotnie przełknąć gorycz porażki ze swoją drużyną. Najpierw lepsi od berlińczyków okazali się piłkarze BVB, a następnie Hertha uległa wysoko Eintrachtowi Frankfurt.

Przeciwko Eintrachtowi po raz pierwszy pod wodzą nowego szkoleniowca, w wyjściowym składzie pojawił się Krzysztof Piątek. Polski napastnik w pierwszej połowie dał nawet prowadzenie ekipie ze stolicy Niemiec, ale po przerwie rywale byli bezlitośni dla Herthy i wygrali 4:1. Dlatego powrót do pierwszej jedenastki był dla Polaka słodko-gorzki.

Kolejna szansa na gole Piątka pojawi się w starciu z Freiburgiem. Gospodarze wtorkowego meczu znajdują się na ósmym miejscu w tabeli Bundesligi i o trzy pozycje wyprzedzają klub z Berlina. Obie drużyny dzielą w klasyfikacji ligowej cztery punkty, dlatego goście mogą już w środę bardzo znacząco zbliżyć się do czołowej ósemki.

Relacja i wynik na żywo z meczu SC Freiburg - Hertha Berlin od 20:30.