Legionovia Legionowo - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna
Legionovia Legionowo - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo
fot. widzew.com
Piłkarze Legionovii sprawili ogromną sensację w Łodzi

W 26. kolejce II Ligi zmierzą się drużyny z dwóch końców tabeli. Wicelider GKS Katowice zagra na wyjeździe z drugim... od końca zespołem - Legionovią Legionowo. Relacja i wynik na żywo z meczu Legionovia - GKS Katowice od 12:00.

Legionovia cały czas znajduje się grubo pod kreską, tracąc do bezpiecznego, czternastego miejsca aż 12 punktów. O utrzymanie będzie bardzo ciężko, nawet mimo niespodziewanej wygranej w ostatniej kolejce z Widzewem Łódź. Legionowianie byli skazywani na pożarcie w starciu z liderem, ale dzięki fantastycznej końcówce i dwóm golom Karola Podlińskiego, sprawili ogromną sensację.

 

W 26. kolejce klub z Legionowa zagra już przed własną publicznością z innym faworytem do awansu - GKS-em Katowice. Katowiczanie w weekend zaliczyli cenną wygraną ze Stalą Rzeszów, dzięki której mają już tylko punkt straty do prowadzącego Widzewa. Już w środę mogą więc zasiąść (choć na chwilę) na fotelu lidera, ale warunkiem jest wygrana z outsiderem. W Legionowie "GieKSa" będzie musiała radzić sobie bez zawieszonego za kartki Adriana Błąda.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Legionovia - GKs Katowice od 12:00.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie