Były rywal Adamka poszukiwany przez policję. Ma zarzut zabójstwa

Sporty walki
Były rywal Adamka poszukiwany przez policję. Ma zarzut zabójstwa
Fot. Hey Sports/Youtube

Były rywal Tomasza Adamka Bobby Gunn jest poszukiwany listem gończym przez policję stanu New Jersey. Śledczy ustalili, że w czerwcu 2019 roku spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Jedna osoba zginęła, a druga została poważnie ranna.

Policja stanowa w New Jersey opublikowała komunikat o poszukiwaniach Bobby'ego Gunna - wraz ze zdjęciem byłego pretendenta do tytułu mistrza świata w wadze junior ciężkiej. Poinformowano, że we wrześniu 2019 roku Kanadyjczyk doprowadził do czołowego zderzenia na drodze 635 w gminie Upper Pittsgrove, a prowadzony przez niego Dodge Ram 3500 zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z Hyundaiem Elantrą.

 

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła podróżująca Hyundaiem 51-letnia Polly Tornari, a 52-letni Robert Tornari został poważnie ranny i trafił do szpitala. Ustalono, że prowadzący samochód Gunn znajdował się pod wpływem alkoholu, a 16 czerwca 2020 roku postawiono mu zarzut tzw. zabójstwa drogowego.

 

 

Przypomnijmy, że w 2009 roku Gunn walczył z Tomaszem Adamkiem o tyuł mistrza świata IBF w wadze junior ciężkiej. Walka trwała 12 minut i została przerwana po 4. rundzie. Adamek miał wyraźną przewagę i cały czas atakował. Jego dominacja nie podlegała dyskusji.

 

W ringu zawodowym Kanadyjczyk stoczył 32 walki. Wygrał 23 z nich, przegrał 7, a jedną zremisował. Jedna z walk została uznana za nieodbytą.

 

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze