Fortuna 1 Liga: Djurdjević w szpitalu. Nie poprowadzi drużyny w meczu z Odrą Opole

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Djurdjević w szpitalu. Nie poprowadzi drużyny w meczu z Odrą Opole
Fot. PAP
Chrobry Głogów zagra w piątek w Opolu mecz 27. kolejki Fortuna 1 Ligi bez trenera Ivana Djurdjevicia, który z przyczyn zdrowotnych trafił do szpitala.

Chrobry Głogów zagra w piątek w Opolu mecz 27. kolejki Fortuna 1 Ligi bez trenera Ivana Djurdjevicia, który z przyczyn zdrowotnych trafił do szpitala. Zastąpi go drugi trener Maciej Stachowiak.

- Chrobry zagra w piątek w Opolu bez trenera Djurdjevicia, którego zastąpi jego II trener Maciej Stachowiak. Coach w szpitalu. Problem bardzo bolesny, ale na szczęście rozpoznany i niegrożący długotrwałymi konsekwencjami zdrowotnymi - napisał na Twitterze korespondent "Przeglądu Sportowego" Michał Guz.

 

Ivan Djurdjević funkcję trenera Chrobrego Głogów objął w maju 2019 roku, zastępując Grzegorz Nicińskiego. Poprzednio prowadził zespół Lecha Poznań, jednak został zwolniony po zaledwie po pół roku pracy - po przegranym meczu z Lechią Gdańsk.

 

 

Po 26 kolejkach Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zajmuje 14. miejsce, mając 31 punktów. Odra Opole znajduje się o dwie pozycje niżej, w strefie spadkowej. Do tej pory zgromadziła 28 punktów.

 

 

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie