FIFA 21: Znamy datę premiery. Co nowego? (WIDEO)

E-sport
FIFA 21: Znamy datę premiery. Co nowego? (WIDEO)
fot. EA Sports
W tym roku premiera FIFA 21 będzie miała miejsce nieco później niż zwykle.

Ze względu na sytuację na świecie spowodowaną pandemią koronawirusa, premiera gry FIFA 21 będzie miała miejsce nieco później niż zwykle. Twórcy pochwalili się również pierwszymi szczegółami dotyczącymi produkcji oraz zaprezentowali oficjalny trailer promujący grę.

Z reguły kolejne części flagowej serii studia EA Sports na sklepowe półki trafiały w ostatni piątek września. Tym razem wiadomo już, że premiera FIFA 21 będzie miała miejsce nieco później, a konkretnie 9 października 2020 roku. Ma to rzecz jasna związek z trudną sytuacją spowodowaną pandemią wirusa SARS-CoV-2, choć i tak należy przyznać, że opóźnienie premiery o dwa tygodnie nie jest czymś, co spędzi graczom sen z powiek.

 

Jak Real Madryt może wyglądać za dziesięć lat? Polak w składzie?

 

Tym bardziej że twórcy obiecują zrekompensować graczom opóźnienie premiery nową jakością produkcji. Ekrany ładowania w FIFA 21 mają bowiem zostać skrócone do niezbędnego minimum, usprawniony ma zostać również system oświetlenia oraz renderowanie grafiki. Poprawione zostaną modele piłkarzy, dźwięk, jakość ruchu, realizm zachowania zawodników oraz atmosfera rozgrywki.

 

FIFA 21 ma być dostępna w trzech wersjach: standardowej, mistrzowskiej i ultimate. Zmiany mają być widoczne szczególnie w przypadku konsol nowej generacji.

 

Wersja standardowa - decydując się na zakup przedpremierowy, możemy liczyć na 3 złote paczki rzadkich kart i inne pomniejsze bonusy w FIFA Ultimate Team.

 

Wersja mistrzowska - będzie dostępna trzy dni przed premierą, a jej zakup będzie skutkował otrzymaniem 12 złotych paczek rzadkich kart oraz innych pomniejszych bonusów w FIFA Ultimate Team.

 

Wersja Ultimate + zawartość limitowana czasowo - zamawiając tę wersję gry do 14 sierpnia otrzymamy limitowaną czasowo zawartość: piłkarza niepodlegającego wymianie. Ponadto wejdziemy w posiadanie 24 złotych paczek rzadkich kart i innych pomniejszych bonusów FIFA Ultimate Team.

 

Najnowsza część serii jest już dostępna w sprzedaży przedpremierowej na PC, PS4 i Xbox One, jednak EA Sports poinformowało, że gracze, którzy zdecydują się na ich zakup, będą mieli również możliwość pobrania bezpłatnych aktualizacji do wersji na PS5 i Xbox Series X. Nowe konsole ze stajni Sony i Microsoftu mają trafić zaś do sprzedaży pod koniec tego roku.

 

Twórcy zaprezentowali również łączony trailer FIFA 21 i Madden 21. Piłkarzem wychodzącym na pierwszy plan jest w nim Kylian Mbappe. Bardzo możliwe więc, że to napastnika reprezentacji Francji i Paris Saint-Germain zobaczymy na okładce zbliżającej się produkcji.

 

 

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie