Poznaliśmy logo siatkarskich mistrzostw Europy 2021

Siatkówka
Poznaliśmy logo siatkarskich mistrzostw Europy 2021
Fot. PAP
Poznaliśmy logo siatkarskich mistrzostw Europy 2021.

Siatkarskie mistrzostwa Europy 2021 to bez wątpienia impreza, której wyczekują wszyscy fani volley'a. Spragnieni sportowych emocji kibice mogli rozpocząć odliczanie do tego sztandarowego turnieju, gdy CEV wypuścił dwa epickie zwiastuny. Pokazują one po cztery kraje gospodarzy u pań i panów. Ich punktem kulminacyjnym jest ujawnienie oficjalnego loga zawodów.

Niespełna minutowe filmiki pozwalają poczuć wyśmienitą atmosferę, jaka zawsze towarzyszy podczas mistrzostw Starego Kontynentu. Siatkarze zmierzą się w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii. Siatkarki w Serbii, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii. Kraje o niezwykle długiej i bogatej historii w sporcie posiadają nowoczesną i dużą bazę obiektów, gotowych na przyjęcie tysiące kibiców.

 

 

 

Zeszłoroczną rywalizację najlepszych europejskich drużyn śledziło na arenach pół miliona kibiców.

 

Zobacz też: Wiemy, kiedy reprezentacja Polski siatkarzy rozegra kolejne mecze!

 

Kontynuując tradycję, która rozpoczęła się od EuroVolley 2019, oficjalne loga turniejów pokazują barwy krajów czterech poszczególnych gospodarzy.

 

Miłośnikom siatkówki pozostaje czekać na oficjalne daty mistrzostw i miasta gospodarzy.

 

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskich spotkań podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport (22–23 lipca). Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Czeszkami (transmisje 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 20.30). Najświeższe informacje o reprezentacji Polski siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry Polski siatkarek dostępne TUTAJ.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze