Prawie dziesięć tysięcy kibiców obejrzy mecz w PKO Ekstraklasie

Piłka nożna
Prawie dziesięć tysięcy kibiców obejrzy mecz w PKO Ekstraklasie
fot. PAP
Od 19 czerwca kibice mogą zająć 25 procent krzesełek mieszczących się na trybunach stadionu.

9272 kibiców będzie mogło zobaczyć w środę w Gdańsku mecz drugiej kolejki grupy mistrzowskiej piłkarskiej ekstraklasy pomiędzy Lechią i Piastem Gliwice. Pierwszeństwo w uzyskaniu wejściówek mają posiadacze karnetów.

Dystrybucja biletów na to spotkanie podzielona została na dwa etapy. Od piątku do poniedziałku do godziny 12 wejściówki będą mogli otrzymać posiadacze karnetów, których jest ponad 2500, a po tym terminie rozpocznie się otwarta sprzedaż dla pozostałych kibiców. W tym czasie karnetowicze również będą mieli możliwość pobierania biletów w ramach swoich abonamentów.

 

Probierz: Cieszę się, kibice wracają

 

Na mecz z Piastem udostępniony zostanie cały stadion (z reguły na ligowe spotkania w Gdańsku otwierany był tylko poziom dolny), poza wyłączonymi, ze względu na obostrzenia sanitarne, sektorami i innymi miejscami na trybunach.

 

W każdym sektorze kibice będą mogli zająć maksymalnie 25 procent miejsc z zachowaniem wymaganych odstępów. Ze względu na panujące obostrzenia Lechia nie może zapewnić miejsc wybranych w momencie zakupu karnetu – w ramach tego możliwy jest wybór dowolnego miejsca na całym stadionie (za wyjątkiem strefy prestige), a przy różnicy ceny nie będzie obowiązywać dopłata.

 

Obok siebie może usiąść maksymalnie czterech kibiców. Dotyczy to tylko posiadaczy biletów pobranych bądź zakupionych w ramach jednej transakcji, przy potwierdzeniu prowadzenia jednego gospodarstwa domowego.

PN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie