Premier League: Norwich City – Southampton. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W pierwszym meczu 30. kolejki Premier League Norwich City podejmie Southampton. „Kanarki” znajdują się na dnie tabeli i muszą zacząć punktować, by nie spaść do Championship. Czy „Święci” z Janem Bednarkiem w obronie pokrzyżują plany gospodarzom i przypiszą na swoje konto trzy punkty? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Choć w środę rozegrano dwa zaległe mecze Premier League, to dopiero w piątek liga wraca z kolejną kolejką. Trzymiesięczna przerwa spowodowana pandemią koronawirusa skomplikowała terminarz rozgrywek, ale również zachwiała formą zawodników. Pierwsze dwa spotkania pokazały, że piłkarze nie są w najlepszej dyspozycji oraz mają problemy kondycyjne. Wielką zagadką jest także dyspozycja „Kanarków” i „Świętych”.

Tuż przed zamrożeniem rozgrywek oba zespoły prezentowały się wyjątkowo słabo. Southampton odniosło zaledwie jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu spotkaniach, natomiast Norwich skompletowało zaledwie cztery punkty. „Kanarki” są jednak w gorszej sytuacji, ponieważ znajdują się na dnie tabeli, tracąc sześć oczek do bezpiecznego miejsca.

W zespole „Świętych” powinniśmy zobaczyć Jana Bednarka. Czy polski obrońca zatrzyma gospodarzy na Carrow Road i przyczyni się do zdobycia kolejnych punktów dla swojego klubu? Southampton z pewnością przyjeżdża w roli faworyta, ale nie po tak długiej przerwie nie można zakładać pewnego zwycięstwa żadnej ze stron.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Norwich City – Southampton od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze