Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz. Relacja i wynik na żywo

W ramach 27. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice podejmie Olimpię Grudziądz. Gospodarze po wznowieniu rozgrywek nie przegrali żadnego spotkania w tegorocznych rozgrywkach. W sobotę będą mieli okazję podtrzymać tę passę po raz pierwszy z udziałem publiczności. Relacja i wynik na żywo. Relacja i wynik na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz na Polsatsport.pl.

Ekipa Tomasza Tułacza po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa radzi sobie znakomicie. Puszcza nadal jest jednym z czterech drużyn, które nie zaznały po wznowieniu smaku porażki. Za całą pulę punktów wygrali dwa spotkania z Chojniczanką Chojnice 1:0 i Wigrami Suwałki 2:1. Punktami podzielili się z PGE Stalą Mielec i Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2.

Przyjezdni mają znacznie mniej powodów do radości. Mimo że znajdują się dwie pozycje wyżej od Puszczy, bo na dziewiątej lokacie, to bilans wygranych i przegranych ma znacznie bardziej niekorzystny. Dwie przegrane zaliczyli z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:2, Wartą Poznań 0:2 i Miedzią Legnica 1:2. Jedynym pozytywnym akcentem jest punkt zdobyty w meczu z Bruk-Betem Nieciecza.

Jeżeli chcesz pierwszy poznać wyniki Fortuna 1 Ligi, zaabonuj powiadomienia - ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

Piłkarze z Niepołomic po raz pierwszy, po przerwie, będą mieli okazję rozegrać mecz przy dopingu własnej publiczności.

Relacja i wynik na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz od godziny 15:00 na Polsatsport.pl.