Fortuna 1 Liga: Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. CyfraSport

W sobotnie popołudnie w ramach 27. kolejki Fortuna 1 Ligi Radomiak Radom zmierzy się na swoim stadionie z Chojniczanką Chojnice. Dla zespołu gości będzie to kolejny mecz o życie. Transmisja w Polsacie Sport.

Dla zajmującej 17. miejsce w tabeli Chojniczanki mecz z Radomiakiem będzie kolejnym starciem o życie. W poprzedniej kolejce drużyna z Chojnic zremisowała na wyjeździe ze znajdującym się na 16. miejscu GKS-em Bełchatów i nie zmniejszyła strat, ani swojej sytuacji w tabeli. Drużyna Zbigniewa Smółki traci już sześć punktów do bezpiecznej strefy i zrobi wszystko, aby w Radomiu wywalczyć choćby remis. Będzie jednak musiała obyć się bez pauzujących za kartki Roberta Ziętarskiego i Oskara Paprzyckiego.

 

Fortuna 1 Liga: Radomiak i Bełchatów otrzymały dodatkowy czas ws. licencji

 

Radomiak zajmuje czwarte miejsce w tabeli i wciąż goni ścisłą czołówkę Fortuna 1 Ligi. Zawodnicy Dariusza Banasika zajmują czwarte miejsce i tracą pięć punktów do Warty Poznań, ale mają też bezpieczną przewagę pięciu punktów nad Miedzią Legnica.

 

Jeżeli chcesz pierwszy poznać wyniki Fortuna 1 Ligi, zaabonuj powiadomienia - ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

 

Sobotni mecz z Chojniczanką na stadionie przy ulicy Narutowicza miało obejrzeć - po raz pierwszy od marca - 999 kibiców Radomiaka, ale na wniosek wojewody nie zostaną wpuszczeni. Również na kolejne mecze kibice nie będą mogli wejść na trybuny. To decyzja, która jest spowodowana rekomendacją Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

 

Transmisja meczu Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze