Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

GKS Tychy zagra u siebie z najlepszą drużyną ligi Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gospodarze przystąpią do tego meczu po wyjazdowym zwycięstwie z Wigrami Suwałki (1:0), z kolei drużyna przyjezdna ma za sobą dwa remisy. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

Na krótko przed zawieszeniem rozgrywek z funkcją trenera tyszan pożegnał się Ryszard Tarasiewicz. Stało się to po dotkliwej porażce z Chrobrym Głogów (1:5). Na jego miejsce przyszedł Ryszard Komornicki, ale jemu także nie poszło najlepiej i po kilku tygodniach musiał opuścić szeregi GKS-u. Pod jego wodzą "Królowie Śląska" zdobyli zaledwie jeden punkt w trzech meczach. Obowiązki Komornickiego przejęli jego dotychczasowi asystenci Tomasz Horwat oraz Jarosław Zadylak. Efekt nowej miotły przyniósł rezultat w postaci wjazdowego zwycięstwa z Wigrami. Gospodarze niedzielnego meczu zajmują 11. miejsce w lidze.

 

Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

 

Jeżeli chcesz pierwszy poznać wyniki Fortuna 1 Ligi, zaabonuj powiadomienia - ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

 

Lider z Bielska-Białej będzie chciał udowodnić pozostałym drużynom, że ostatnie remisy z Miedzią Legnica (2:2) i Puszczą Niepołomice (2:2) to chwilowe potknięcia, a pierwsze miejsce w tabeli całkowicie mu się należy. W poprzednich dwóch meczach, piłkarze Krzysztofa Brede pierwsi wychodzili na prowadzenie, którego jednak nie potrafili utrzymać i spotkania kończyły się podziałem punktów. Słabszą dyspozycję "Górali" wykorzystała Stal Mielec, która zrównała się pod względem ilości punktów z zespołem z Pogórza Śląskiego.

 

Transmisja meczu GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała od godz. 12:30 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie