Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Stomil Olsztyn podejmuje Wigry Suwałki w 27. kolejce Fortuna 1 Ligi. Obydwie drużyny zajmują miejsca w dolnej części tabeli, ale w zdecydowanie gorszej sytuacji są suwalczanie, którzy okupują ostatnią lokatę z nikłymi nadziejami na utrzymanie. Relacja i wynik na żywo od 15:10.

Przed restartem rozgrywek w Suwałkach były duże nadzieje na utrzymanie ligowego bytu, ale z każdym kolejnym meczem są one coraz mniejsze. Wigry przegrały bowiem trzy z czterech spotkań, dokładając do tego pechowy remis z Miedzią Legnica. Słaba postawa drużyny kosztowała posadę trenera suwalskiej ekipy - Pawła Crettiego.

 

W tym momencie goście niedzielnego meczu tracą do bezpiecznej lokaty aż 11 punktów i po prostu muszą zacząć wygrywać. Pierwsza okazja do rozpoczęcia pościgu nadarzy się w Olsztynie - mieście na pierwszoligowej mapie, które znajduje się najbliżej Suwałk. Goście nie musieli więc przemierzać całej Polski, tak jak ma to miejsce w co drugi weekend.

 

Stomil ostatnio przegrał ze Stalą Mielec 0:1 i nastroje w Olsztynie również nie są najlepsze. Wyniki ma poprawić przyjście nowego trenera - Adama Majewskiego. W starciu z Wigrami szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z najlepszego strzelca zespołu Szymona Skrzypczaka. Czy bez niego uda się strzelić Wigrom jednego gola więcej?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Stomil - Wigry od 15:10.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie