Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Warta Poznań kontra Sandecja Nowy Sącz - to jedno z najciekawszych starć 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. "Sączersi" liczą, że w kolejnym wyjazdowym meczu zgarną komplet punktów, ale gospodarze nie zamierzają ułatwiać im zadania. Relacja i wynik na żywo z meczu Warta - Sandecja od 17:40.

Poznaniacy w ostatnich dwóch spotkaniach Fortuna 1 Ligi ponieśli porażki. Najpierw przegrali na wyjeździe Odrze Opole, a przed własną publicznością musieli uznać wyższość Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Tym samym po raz pierwszy od września wypadli z pierwszej dwójki rozgrywek, czyli miejsc dających bezpośredni awans do Ekstraklasy.

 

Do końca sezonu zasadniczego poznaniakom pozostało jeszcze 8 spotkań. Pierwsze z nich zostanie rozegrane w niedzielę 21 czerwca, a do Grodziska Wielkopolskiego przyjeżdża Sandecja Nowy Sącz. "Sączersi" po przerwie spowodowanej pandemią świetnie prezentują się na wyjazdach, gdzie zgarnęli komplet 6 punktów. Wygrali z GKS-em Bełchatów oraz GKS-em Jastrzębie. Dlatego Warta musi podejść do niedzielnego meczu niezwykle skoncentrowana.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Warta - Sandecja od 17:40.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze