Doświadczony szkoleniowiec zostaje w Kaliszu

Piłka nożna
Doświadczony szkoleniowiec zostaje w Kaliszu
Fot. PAP

Ryszard Wieczorek pozostanie szkoleniowcem drugoligowego KKS 1925 Kalisz. Umowa doświadczonego trenera została przedłużona do końca nadchodzącego sezonu.

Umowa Ryszarda Wieczorka z KKS 1925 Kalisz ma obowiązywać do końca sezonu 2020/2021. O przedłużeniu kontraktu doświadczonego trenera poinformował w poniedziałek klub. Wieczorek jest trenerem KKS-u od czerwca 2019 roku.

 

W sztabie szkoleniowym KKS pozostanie także asystent Wieczorka, 37-letni Marcin Woźniak.

 

"Trenerzy, którzy poprowadzili zespół KKS-u do historycznego awansu, Ryszard Wieczorek i Marcin Woźniak, pozostają w swoich dotychczasowych rolach na kolejny sezon! Nadal trwa jednak kompletowanie sztabu szkoleniowego - Duma Kalisza poszukuje drugiego asystenta trenera oraz kierownika zespołu" - poinformował klub. 

 

Klub z Kalisza w tym sezonie uzyskał awans z grupy 2 III ligi i w przyszłym sezonie zagra na poziomie II ligi.

 

 

Wieczorek to doświadczony szkoleniowiec, który przez lata pracował w klubach Ekstraklasy. Był trenerem m.in. Odry Wodzisław Śląski, Korony Kielce, Górnika Zabrze czy Piasta Gliwice. Przed pracą w Kaliszu prowadził po raz trzeci w karierze Odrę (występującą obecnie w IV lidze). Wieczorek był także opiekunem ROW Rybnik, Limanovii Limanowa, Legionovii Legionowo czy Kotwicy Kołobrzeg.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze