Trzech piłkarzy opuści Koronę

Piłka nożna
Trzech piłkarzy opuści Koronę
Fot. PAP

Korona Kielce poinformowała, iż 30 czerwca jej szeregi opuści trzech zawodników. To napastnik Bojan Cecarić, pomocnik Matej Pucko i napastnik Uros Duranović. Wszystkim zarząd kieleckiego klubu postanowił nie proponować nowych umów.

Napastnik Bojan Cecarić, pomocnik Matej Pucko i napastnik Uros Duranović pożegnają się z Koroną Kielce - poinformował klub. Kontrakty obcokrajowców wygasają 30 czerwca i zarząd klubu postanowił nie przedłużać umów. To oznacza, że 1 lipca zostaną wolnymi zawodnikami.

 

Pucko i Duranović byli podstawowymi zawodnikami Korony. Słoweniec wystąpił w 28 meczach ligowych, w których zdobył jednego gola i zanotował cztery asysty, natomiast Czarnogórzec zagrał w 20 spotkaniach (zebrał dwie asysty). Najrzadziej na boisku pojawiał się Serb Cecarić, który wystąpił dwunastokrotnie (zagrał także w trzech meczach Totolotek Pucharu Polski i zdobył dwie bramki).

 

Decyzją trenera Macieja Bartoszka i  jego sztabu Pucko, Duranović i Cecarić zostali odsunięci od treningów z pierwszym zespołem.

 

 

Serwis Transfermarkt.de wycenia Pucko na 325 tys. euro, Duranović na 200 tys. euro, a Cecaricia na 300 tys. euro.

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Korona zajmuje obecnie czternaste miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze