Olimpia zwolniła trenera? Zaskakujący powód

Piłka nożna
Olimpia zwolniła trenera? Zaskakujący powód
Fot. Cyfrasport

Według nieoficjalnych informacji serwisu Sportowefakty.wp.pl Olimpia Grudziądz po meczu z Puszczą Niepołomice... zwolniła trenera Jacka Trzeciaka! Powód rozstania jest zaskakujący.

Według informacji serwisu Sportowefakty.wp.pl Jacek Trzeciak nie jest już szkoleniowcem pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. Powodem zaskakującego zwolnienia Trzeciaka ma być jego decyzja podjęta tuż po wygranym 1:0 meczu Fortuna 1 Ligi z Puszczą Niepołomice. Szkoleniowiec zdecydował wówczas, że nie wybierze się autokarem z drużyną do Grudziądza, tylko pozostanie na rodzinnym Górnym Śląsku. Właśnie to miało skłonić działaczy Olimpii do drastycznego kroku, jakim jest zwolnienie pracującego w klubie od września 2019 roku trenera. 

 

Zwolnienie jest o tyle zaskakujące, że w Niepołomicach zespół odniósł pierwsze zwycięstwo od powrotu na pierwszoligowe murawy. 

 

Wciąż nie wiadomo kto będzie następcą Trzeciaka. Najbliższe spotkanie Olimpia rozegra 27 czerwca na swoim stadionie z GKS Tychy. 

 

W tym sezonie Olimpia zwolniła już jednego trenera. To Mariusz Pawlak, który wprowadził zespół do Fortuna 1 Ligi.

 

Przed pracą w Olimpii Trzeciak był szkoleniowcem trzecioligowego ROW Rybnik, z którym rozwiązał wówczas kontrakt. Wcześniej prowadził Polonię Bytom. Jako piłkarz grał w m.in. Polonii, a także w RKS Radomsko czy Ruchu Radzionków.

 

Olimpia w tabeli Fortuna 1 Ligi zajmuje obecnie ósme miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze