Tyson kolejny raz imponuje formą. Co za szybkość! (WIDEO)

Sporty walki
Tyson kolejny raz imponuje formą. Co za szybkość! (WIDEO)
fot. PAP
Jeszcze niedawno Tyson zapowiadał powrót do ringu.

Mike Tyson nie przestaje zaskakiwać. 53-latek, który od kilku miesięcy trenuje i zapowiada powrót do ringu, pokazał kolejny dowód swojej świetnej dyspozycji. W specjalnym wideo zaprezentował swoje dynamiczne ciosy na tarczach. Widać, że legenda wciąż ma co to „coś”.

Jeszcze niedawno Tyson zapowiadał powrót do ringu. Amerykanin deklarował, starcie z inną legendą sportów walki. Chociaż oficjalnie nie padło żadne nazwisko, legenda światowego boksu nie próżnuje i zaskakuje swoich fanów po raz kolejny.

W nowym filmie na instagramowym koncie Tysona widzimy jak świetnie radzi sobie na tarczach. Szybkie i silne ciosy oraz sprawne uniki robią wrażenie, biorąc pod uwagę wiek i przerwę boksera. 53-latek pokazał świetną technikę i sprawność, co podkreślają kibice w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Training smarter every day. @smartcups SmartCups.com

Post udostępniony przez Mike Tyson (@miketyson)


Po 15-letniej przerwie Tyson znów bryluje w mediach. Pojawił się na gali wrestlingu, szumnie publikuje kolejne filmy ze swoich treningów oraz zapowiada powrót do ringu. O doświadczonym bokserze ma powstać także hollywoodzka produkcja. Już wcześniej 53-letni gwiazdor zapowiedział, że zyski z walki przeznaczy na cele charytatywne.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie