Babilon MMA 14: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Babilon MMA 14: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Babilon MMA / Twitter
W piątek odbędzie się druga gala organizacji Babilon Promotion w czasie pandemii COVID-19, którą poprzedzi czwartkowa ceremonia ważenia.

W piątek odbędzie się druga gala organizacji Babilon Promotion w czasie pandemii COVID-19, którą poprzedzi czwartkowa ceremonia ważenia. Tak jak poprzednio, miejscem wydarzenia będzie studio telewizyjne, a walki odbędą się bez udziału kibiców. Transmisja z ważenia w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W walce wieczoru, w pojedynku zakontraktowanym w wadze średniej, zmierzą się Paweł "Plastinho" Pawlak (15-4-1, 8 KO, 3 Sub) i Filip Tomczak (7-1, 2 KO, 5 Sub). Faworytem starcia będzie pierwszy z wymienionych, który dysponuje większym doświadczeniem. Były zawodnik UFC stoczy swój piąty pojedynek dla Babilon MMA.

 

W zestawieniu karty walk jest sześć pojedynków. Ciekawie zapowiadają się starcia Piotra Przepiórki (4-4, 3 Sub) z Jakubem Kamieniarzem (8-6, 1 KO, 5 Sub) i Adama Brzezowskiego (7-4) z Marcinem Jabłońskim (7-2). Po raz drugi w MMA zawalczy utytułowana zawodniczka kickboxingu Róża Gumienna. Jej rywalką będzie Aldina Seferović. Kolejną walkę w zawodowej karierze stoczy z kolei polska nadzieja wagi ciężkiej - Kevin Szaflarski.

 

Transmisja z ceremonii ważenia przed galą Babilon MMA 14 od godz. 18:00 w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze