Nastula gościem Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Nastula gościem Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
W programie gościem Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego oraz Patrycji Zahorskiej będzie mistrz olimpijski w judo z Atlanty Paweł Nastula.

Jak co czwartek zapraszamy do oglądania naszego magazynu Koloseum. W programie gościem Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego oraz Patrycji Zahorskiej będzie mistrz olimpijski w judo z Atlanty Paweł Nastula. W studiu zobaczymy także Pawła Kowalika oraz naszego stałego eksperta Tomasza Marciniaka. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W naszym cotygodniowym magazynie będziemy gościć legendę sportów walki, Pawła Nastulę. 49-letni judoka to złoty medalista olimpijski oraz wieloletni zawodnik MMA. Debiutował w organizacji Pride, a pod koniec swojej kariery walczył w Polsce dla KSW. Podczas czwartkowego programu porozmawiamy z nim o jego osiągnięciach, ale i obecnej sytuacji na polskim podwórku.

W studiu odwiedzi nas także Paweł Kowalik. Szef grupy MMA Cartel porozmawia o przyszłości swojego zawodnika Oskara Piechoty, który w miniony weekend zanotował czwartą porażkę z rzędu w UFC. Czy jest jeszcze dla niego przyszłość za oceanem? Wkrótce na pewno usłyszymy kilka ciekawych informacji.

Koloseum to przede wszystkim polskie gale i zawodnicy. Z tej okazji połączymy się z Arturem Łukaszewskim, który pracuje przy gali Babilon MMA 14. Już w piątek zobaczymy kolejne walki, w tym tę najważniejszą z udziałem Pawła Pawlaka. "Plastinho" zawalczy z Filipem Tomczakiem.

Nie zabraknie także fachowej analizy Bartłomieja Stachury. Podczas programu przyjrzymy się bohaterom minionej gali UFC Dustinowi Poirierowi oraz Danowi Hookerowi.

Transmisja magazynu Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie