Po 20 dniach kwarantanny Lisinac przekazał kibicom ważną wiadomość

Siatkówka
Po 20 dniach kwarantanny Lisinac przekazał kibicom ważną wiadomość
fot. Cyfrasport
Srecko Lisinac poinformował o negatywnym wyniku testu na koronawirusa.

Srecko Lisinac poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że otrzymał negatywny wynik testu na koronawirusa. Serbski siatkarz od dwudziestu dni przebywał w domowej kwarantannie.

Przypomnijmy, że na początku czerwca siatkarskim środowiskiem wstrząsnęła informacja, że jeden najlepszych serbskich siatkarzy – Aleksandar Atanasijević jest zakażony koronawirusem. Później odnotowano kolejne przypadki. Pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa mieli trzej kolejni siatkarze reprezentacji: Marko Podrascanin, Drazen Luburić i Srecko Lisinac oraz drugi trener kadry Igor Zakić.

 

Hitowy transfer w Rosji! Zenit pozyskał czołowego siatkarza reprezentacji

 

Atanasijević i Lisinac nie uczestniczyli w zgrupowaniu reprezentacji Serbii, które rozpoczęło się 1 czerwca w Belgradzie. Mieli jednak kontakt z pozostałymi zawodnikami. Pięciu zarażonych rozpoczęło domową kwarantannę. Na początku bieżącego tygodnia Atanasijević został ponownie przebadany na obecność koronawirusa i uzyskał negatywny wynik testu.

 

W piątek dobrą informację przekazał kibicom Lisinac:

 

"Po 20 dniach izolacji mogę wreszcie powiedzieć, że otrzymałem negatywne wyniki testu na Covid-19. Dziękuję wszystkim za wsparcie i troskę o moje zdrowie!" – napisał siatkarz na Instagramie.

 

 

28-letni środkowy jest zawodnikiem doskonale znanym polskim kibicom nie tylko z występów w reprezentacji Serbii. Przed laty grał w klubach PlusLigi: AZS Częstochowa (2012–13) i PGE Skra Bełchatów (2014–18), z którą wywalczył m.in. mistrzostwo Polski. Obecnie reprezentuje barwy włoskiego Trentino Volley.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie