Nowy rozgrywający w Cerrad Enea Czarnych Radom

Siatkówka
Nowy rozgrywający w Cerrad Enea Czarnych Radom
fot. Cyfrasport
Do drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Prygla dołączył rozgrywający Bartosz Zrajkowski.

Cerrad Enea Czarni Radom pozyskali kolejnego siatkarza na nowy sezon! W rozgrywkach 2020/21 barw tej drużyny bronić będzie Bartosz Zrajkowski. Nowy rozgrywający przyszedł do Radomia z zespołu LUK Politechnika Lublin.

Bartosz Zrajkowski urodził się 30 kwietnia 1986 roku w Białymstoku. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w klubie MUKS 15 Białystok. W latach 2003–05 przeniósł się do Warszawy, gdzie bronił barw zespołu UMKS MOS Wola Warszawa, z którym w 2004 roku sięgnął po mistrzostwo Polski juniorów, a rok później po wicemistrzostwo w tej samej kategorii wiekowej.

 

W 2005 roku podpisał kontrakt z zespołem Pronar Hajnówka, z którym wywalczył w 2007 roku awans do I ligi. W zespole z Hajnówki występował do 2012 roku. W sezonie 2012/13 rozgrywający przeniósł się do Campera Wyszków, z którym sięgnął w 2014 roku po mistrzostwo 1. ligi siatkarzy. W sezonie 2015/16 grał w innym zespole zaplecza PlusLigi – APP Krispol Września.

 

Zmienniczka Smarzek-Godek wzmocni ekipę Developres SkyRes Rzeszów

 

W latach 2016–18 wzmocnił ekipę KPS Siedlce, a w sezonie 2018/19 grał w drużynie Norwid Częstochowa, z którym zajął 6. miejsce na koniec rozgrywek. Ostatni sezon (2019/20) Bartosz Zrajkowski rozgrywał w barwach LUK Politechniki Lubin, z którą wywalczył 3. miejsce w rozgrywkach Krispol 1.Ligi.

 

 

W barwach ekipy z Lublina Zrajkowski rozegrał 25 meczów, w których zdobył 30 punktów. Warto dodać, że w drużynie z Lublina pełnił rolę kapitana zespołu.

 

Cerrad Enea Czarni Radom w sezonie 2020/21:

 

rozgrywający: Michał Kędzierski, Bartosz Zrajkowski.
przyjmujący: Bartosz Firszt, Brenden Sander, Lucas Eduardo Loh, Artur Pasiński.
środkowi: Michał Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik, Dawid Dryja.
atakujący: Daniel Gąsior, Dawid Konarski.
libero: Mateusz Masłowski, Maciej Nowowsiak.

 

***

Już niedługo siatkarze i siatkarki reprezentacji Polski wrócą do międzynarodowej rywalizacji! Transmisja towarzyskich spotkań podopiecznych Vitala Heynena z Niemcami w Polsacie Sport (22–23 lipca). Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Czeszkami (transmisje 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 20.30). Najświeższe informacje o reprezentacji Polski siatkarzy dostępne TUTAJ. Z kolei wszystkie aktualności dotyczące kadry Polski siatkarek dostępne TUTAJ.

RM, Polsat Sport, wksczarni.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie