Fortuna 1 Liga: Miedź Legnica - Warta Poznań. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W pierwszym spotkaniu sobotnich rozgrywek Fortuna 1 Ligi Miedź Legnica podejmie Wartę Poznań. Mecz zapowiada się jako jeden z dwóch hitów 28. kolejki. Przyjezdni po swoim największym kryzysie w sezonie powoli wychodzą na prostą. Po ostatniej wygranej będą chcieli ponowić wynik tym bardziej że gospodarze w 2020 roku prezentują się fatalnie. Relacja i wynik na żywo z meczu Miedź Legnica - Warta Poznań na Polsatsport.pl.

Mimo że podopieczni Piotra Tworka dalej plasują się na miejscu barażowym, bo na szóstym, to ich forma na boisku pozostawia wiele do życzenia. Celem był szybki powrót na ekstraklasowe salony, jednak pasmo słabych wyników nie daje zbyt wielu powodów do radości.

 

W ostatnich czterech spotkaniach przy własnej publiczności legniczanie wywalczyli tylko punkt. W ostatniej kolejce gospodarze ulegli ekipie Bruk-Bet Termalice Nieciecza 0:1. Kolejna porażka sprawiła, że włodarze klubu stracili cierpliwość i Dominik Nowak stracił stanowisko pierwszego szkoleniowca. Teraz na jego miejscu pojawi się Ireneusz Kościelniak, który w meczu z Wartą zadebiutuje w roli trenera.

 

Zobacz też: Fortuna 1 Liga: Niespodzianka w Niecieczy. Puszcza z kompletem punktów

 

Goście przyjadą do Legnicy po przełamaniu z Sandecją Nowy Sącz, z którą wygrali w 27. kolejce 2:0. Niewątpliwie w meczu z Miedzią będą chcieli zgarnąć kolejne zwycięstwo i komplet punktów. Jaki plan będzie chciał wdrożyć Tworek, by zrealizować ten cel? Szkoleniowiec wspomniał, że kluczowe będą fazy przejściowe i kontrataki ze strony Miedzi.

 

Sobotnim południem zapowiada się emocjonujące spotkanie.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Miedź Legnica - Warta Poznań od godziny 12:30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze