Dziewczynka czy chłopiec? Magister Radwańska ujawniła płeć dziecka

Tenis
Dziewczynka czy chłopiec? Magister Radwańska ujawniła płeć dziecka
fot. PAP
Agnieszka Radwańska będzie miała syna

Najbardziej utytułowana polska tenisistka Agnieszka Radwańska niebawem urodzi dziecko. Długo pozostawało tajemnicą, czy wraz z mężem Dawidem Celtem spodziewa się córki, czy syna. Krakowianka postanowił dłużej nie trzymać swoich fanów w niepewności i w mediach społecznościowych zamieściła wpis. "Będzie chłopak" - brzmi jego treść.

Radwańska i Celt wydali "Baby Shower", czyli przyjęcie zapowiadające zbliżające się nadejście na świat potomka. W niektórych kulturach oznacza ono dzień, w którym dziewczyna staje się kobietą. Po ceremonii była tenisistka zamieściła na Instagramie zdjęcie i zdradziła, że spodziewa się syna.

 

 

Fotografia natychmiast wywołała reakcję fanów Radwańskiej, którzy wręcz rozpływali się nad wyglądem polskiej gwiazdy tenisa. 

 

Na "Baby Shower" obecne były też inne tenisistki, m.in. siostra Agnieszki Urszula Radwańska, Marta Domachowska czy Klaudia Jans-Ignacik.

 

Krakowianka zakończyła karierę w listopadzie 2018 roku. Na koncie ma 20 tytułów WTA, przez pewien czas zajmowała drugie miejsce w światowym rankingu. Na sportowej emeryturze nie próżnuje, 23 czerwca obroniła pracę magisterską na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie