Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Transmisja spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn od godziny 15:00 w Polsacie Sport.

W ostatnim spotkaniu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Stomil Olsztyn. „Górale” walczą o awans, a w niedzielnym spotkaniu staną przed szansą na odzyskanie pozycji lidera. Z kolei przyjezdni potrzebują kolejnych punktów, by zapewnić sobie utrzymanie. Transmisja w Polsacie Sport.

Po serii dobrych wyników Podbeskidzie wyraźnie się zacięło. Ostatnie trzy spotkania piłkarzy Krzysztofa Brede to same remisy. W ostatnim spotkaniu podzielili się punktami z GKS-em Tychy (1:1), jednak teraz w grę wchodzą wyłącznie trzy punkty. Olsztynianie to słabsza drużyna, choć w obecnym sezonie świetnie się broni. Stracili zaledwie 23 gole w całych rozgrywkach.

W Olsztynie od kilku spotkań obowiązki pierwszego trenera przejął Adam Majewski. Czy ta zmiana przyniosła korzyści Stomilowi? Ciężko stwierdzić, ponieważ zespół gra w kratkę. Od tamtej pory zanotowali dwa zwycięstwa i ponieśli jedną porażkę.

W poprzednim spotkaniu zespołów górą był Stomil, który zwyciężył przed własną publicznością 1:0. Tym razem taki wynik będzie ciężki do powtórzenia. Podbeskidzie ma szansę na zajęcie pozycji lidera, dlatego przed własną publicznością będą zdecydowanym faworytem. Do składu „Górali” wróci także Filip Laskowski, który w pauzował w Tychach z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Transmisja spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn od godziny 15:00 w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie