Akademia braci Malarzy szkoli nie tylko bramkarzy

Piłka nożna
Akademia braci Malarzy szkoli nie tylko bramkarzy
fot. Cyfrasport
Akademia Piłkarska Green jest prowadzona przez znanych w środowisku braci Malarzy.

Choć na zajęcia indywidualne do Wólki Kozodawskiej przyjeżdżają bramkarze, to miejsce, w którym mogą rozwijać się również zawodnicy z pola. Akademia Piłkarska Green, prowadzona przez znanych w środowisku braci Malarzy, przyjmuje w swoje szeregi wszystkie dziewczynki i chłopców niezależnie od umiejętności. W Wirtualnej Akademii Piłkarskiej prezentujemy Wam, jak radzą sobie drużyny Koniczynek, które podglądaliśmy w weekend podczas meczów towarzyskich z LKS Chlebnia.

Wirtualna Akademia Piłkarska to projekt portalu Polsatsport.pl, w którym chcemy pomagać kandydatom na piłkarzy rozwijać się nie tylko poprzez treningi w klubie, ale także przez zajęcia indywidualne. Proponujemy zestawy ćwiczeń, zadań do wykonania, a także porady, co zrobić, by zostać w przyszłości zawodowym piłkarzem, bądź cieszyć się tą pasją przez całe życie. W naszym cyklu prezentujemy również ośrodki szkoleniowe, by nasi widzowie i czytelnicy mieli również większe rozeznanie, jaki klub bądź małą akademię wybrać, na kogo można w nich trafić, w jaki sposób można tam rozwijać swoje umiejętności.

Dziś jesteśmy z naszymi kamerami w Akademii Piłkarskiej Green powołanej przez Arkadiusza Malarza, obecnie piłkarza ŁKS, a wcześniej Legii, oraz jego brata Mariusza. Dwa naturalne boiska, jedno pełnowymiarowe, położone w malowniczej okolicy bez zgiełku, bez tłumów. Pojechaliśmy pod Piaseczno, do Wólki Kozodawskiej, bo tam mieści się ten ośrodek, by z bliska pooglądać i posłuchać, jak grają, jak trenują, jak przygotowują się być może do poważnych karier podopieczni Koniczynek.

Przemysław Iwańczyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze