Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Chojniczanka Chojnice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

29. kolejkę Fortuna 1 Ligi otworzy mecz w Opolu, w którym Odra podejmie Chojniczankę Chojnice. Dla obu drużyn wtorkowe spotkanie ma bardzo duże znaczenie w kontekście walki o zachowanie ligowego bytu. Relacja i wynik na żywo z meczu Odra Opole - Chojniczanka Chojnice na Polsatsport.pl.

Bardzo liczna jest grupa kandydatów do gry w barażach o Ekstraklasę. Zresztą różnice są tak niewielkie, iż część drużyn ma jednocześnie szansę na walkę o promocję, ale tuż musi "spoglądać" za siebie, by nie znaleźć się w strefie spadkowej. Wyraźnie od stawki odstają dwa kluby: Chojniczanka Chojnice i Wigry Suwałki. Ta pierwsza zagra w Opolu z Odrą, który w ostatnim czasie prezentuje wysoką dyspozycję. Gospodarze w ostatnich czterech meczach zdobyli 10 punktów i ich forma jest zdecydowanie wyższa niż przez praktycznie cały sezon.

 

Jeżeli chcesz pierwszy poznać wyniki Fortuna 1 Ligi, zaabonuj powiadomienia - ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

 

Dla Chojniczanki będzie to praktycznie mecz ostatniej szansy. Drużyna z Pomorza, jeżeli myśli o utrzymaniu to z Opola musi wywieźć komplet punktów i liczyć na to, że Chrobry albo GKS Bełchatów przegrają swoje spotkania, co pozwoli im się zbliżyć do bezpiecznej strefy. W innym przypadku strata do miejsca dającego utrzymanie może być już na tyle duża, że w pięciu ostatnich kolejkach nie uda się jej odrobić.

 

W tym sezonie obie ekipy zmierzyły się ze sobą w meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Wówczas w Chojnicach lepsza okazała się Odra, która pokonała miejscową ekipę 2:1. Jaki wynik padnie tym razem? Odpowiedź już niebawem.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Odra Opole - Chojniczanka Chojnice na Polsatsport.pl. Początek od godziny 15:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie