Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W drugim meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym terenie Zagłębie Sosnowiec. Dla obu drużyn wtorkowe spotkanie ma bardzo duże znaczenie w kontekście walki o zachowanie szans na grę w barażach o awans do Ekstraklasy. Relacja i wynik na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec na Polsatsport.pl.

Bardzo liczna jest grupa kandydatów do gry w barażach o Ekstraklasę. Zresztą różnice są tak niewielkie, iż część drużyn ma jednocześnie szansę na walkę o promocję, ale tuż musi "spoglądać" za siebie, by nie znaleźć się w strefie spadkowej.

 

W Nowy Sączu spotkają się ze sobą dwie drużyny, które przez cały sezon prezentują się w kratkę i nie potrafią złapać serii zwycięstw. Dobre mecze zarówno Zagłębie, jak i Sandecja przeplata tymi słabszymi, dlatego obie drużyny znajdują się w środkowej strefie i praktycznie tyle samo dzieli ich od strefy barażowej, jak i od strefy spadkowej. Zawodnicy zagrają o to, aby ustabilizować swoją sytuację w ligowej tabeli.

 

Jeżeli chcesz pierwszy poznać wyniki Fortuna 1 Ligi, zaabonuj powiadomienia - ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

 

Zagłębie plasuje się na 11. miejscu i do szóstej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza traci zaledwie dwa "oczka". Natomiast Sandecja ma o punkt mniej na koncie i jest jedną pozycję niżej. Oba zespoły zrobią zatem wszystko, żeby zainkasować komplet punktów we wtorkowym starciu.

 

W tym sezonie obie ekipy zmierzyły się ze sobą w meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Wtedy w Sosnowcu lepsze okazało się Zagłębie, które pokonało Sandecję 3:1. Jaki wynik padnie tym razem? Odpowiedź już niebawem.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze