Sztywna atmosfera? Siatkarscy kibice jednak zapełnią trybuny na meczu Polek!

Siatkówka
Sztywna atmosfera? Siatkarscy kibice jednak zapełnią trybuny na meczu Polek!
fot. Polsat Sport

Towarzyskie spotkania polskich siatkarek z reprezentacją Czech mają się odbyć bez udziału publiczności, ale organizatorzy znaleźli sposób na tę wyjątkową sytuację. Kibice wzięli udział w specjalnej akcji, jaką jest zakup awatara z wizerunkiem ich twarzy. Dzięki temu, w ten symboliczny sposób będą mogli znaleźć się na trybunach hali w Wałbrzychu.

Z powodu pandemii koronawirusa odwołano wszystkie zaplanowane na ten sezon siatkarskie imprezy. Reprezentacje Polski rozegrają jednak spotkania towarzyskie. Na początek, w dniach 30 czerwca i 1 lipca z reprezentacją Czech zmierzą się polskie siatkarki. Niestety, spotkania odbędą się bez udziału publiczności. W tej sytuacji PZPS zaproponował kibicom możliwość zakupu awatara z wizerunkiem ich twarzy, który będzie widoczny na trybunach.

 

– To był wspólny pomysł Polsatu i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W dobie pandemii nie mamy możliwości zaprosić kibiców na trybuny. W związku z tym czerpaliśmy z doświadczeń z całego świata, by jak najlepiej pokazać to w telewizji. Waszą sugestią było, by były to awatary. Są one w stu procentach spersonalizowane i każdy, kto tego chciał, będzie mógł odnaleźć swoją twarz na trybunach i będzie duchem z naszymi zawodniczkami – powiedział dyrektor Pionu Międzynarodowego PZPS Wojciech Czayka.

 

 

Organizatorzy spotkań przygotowali dla kibiców jeszcze jedną niespodziankę. Kino samochodowe, które będzie zlokalizowane przy hali "Aqua Zdrój", pomieści ponad sto aut.

CM, RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze