Trener Legii odchodzi z klubu

Piłka nożna
Trener Legii odchodzi z klubu
fot. Cyfrasport
Kobierecki spędził w Akademii Legii dziesięć lat. Teraz chciałby rozpocząć pracę w drużynach seniorskich.

Po dziesięciu latach pracy w Akademii Legii Piotr Kobierecki opuszcza szeregi warszawskiej drużyny. Do tej pory sprawował funkcję trenera drugiej drużyny wicemistrzów Polski. Wspólną decyzją klubu i szkoleniowca jego kontrakt nie został przedłużony.

Kobierecki spędził w Akademii Legii dziesięć lat. Odpowiedzialny był za szkolenie młodzieży na różnych szczeblach kariery. Z zespołem do lat 19 trzykrotnie wygrał rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. W bieżącym sezonie prowadził zespół rezerw, z którym dotarł do 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski.

Kontrakt trenera Legii II wygasł z dniem 30 czerwca 2020 roku.

 

 

- Dziękuję sztabowi, zawodnikom i pracownikom klubu za 10 lat spędzonych w Akademii Legii. Mam satysfakcję z tego, że prowadziłem piłkarzy, którzy obecnie są ważnymi postaciami pierwszego zespołu, a inni występują w najwyższych klasach rozgrywkowych. Jednym z największych osiągnięć szkoleniowca juniorów są sukcesy jego zawodników w wieku seniorskim. Jestem szczęśliwy z okresu spędzonego w Legii i wynoszę stąd same pozytywne wspomnienia. Świadomie wkraczam w nowy etap pracy trenera – powiedział Kobierecki dla oficjalnej strony klubowej.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze